Guilis to
jakość

W 2018 roku Cafés Guilis wdrożyło Europejskie rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa żywności IFS, które gwarantuje przejrzystość i bezpieczeństwo w całym łańcuchu dostaw żywności: od analizy i odbioru zielonej kawy i innych podstawowych materiałów, przez proces produkcji, optymalny stan instalacji technicznych, szkolenie pracowników do momentu dostarczenia do klienta, pozwalające poznać identyfikowalność każdego produktu.

W 2003 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością, który obejmuje cały proces zarządzania i produkcji firmy. Ten system jakości zawiera również system APPCC, który zapewnia ścisłą higieniczną kontrolę sanitarną podczas całego procesu produkcyjnego.

Madryt Excelente jest znakiem towarowym rządu regionalnego Madrytu, który uznaje i potwierdza jakość i doskonałość zarządzania wśród firm, w celu promowania konkurencyjności w lokalnej sieci biznesowej. Uznaje te firmy, które wspierają innowacje i ciągłe doskonalenie, a także odpowiedzialność społeczną, zadowolenie klienta i wkład w rozwój gospodarczy i społeczny regionu.

W Maju 2012 przyznano nam nagrodę MADRID EXCELENTE w kategorii zafuanie klientów

Nasze produkty posiadają znak towarowy „M”. Certyfikat wydany przez rząd regionu Madrytu jako wyróżnik, który gwarantuje pochodzenie i jakość produktów firmy.

Heyday Group Sp. z o. o.
al. 1 Maja 52
95-070 Aleksandrów Łódzki, Polska
Tel: +48 42 230 92 87
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.